• Tingimused

  Toodete leidmine

  Sobiva toote leidmiseks valige vasakul olevast tähestiku järjekorras kuvatavast nimistust kaubagrupp ning klõpsates grupile leiate eest meie tootevaliku. Konkreetse toote leiate ka, kui sisestate kauba koodi või osa nimetusest otsingukasti.

  Tellimine

  Tellimiskeskkond on kasutamiseks äriklientidele.Tellimiseks on vajalik kasutajatunnus ja parool, mille saamiseks palume saata e-kiri aadressile myyk@lavex.ee kliendi registrikoodi, soovitava tarneaadressi, kontaktisiku nime, telefoni numbri ja e-posti aadressiga. Peale sisselogimist kuvatakse Teie personaalsed hinnad eurodes ning saate valida, kas soovite neid näha käibemaksuta või käibemaksuga kujul. Pärast tellitava koguse sisestamist vajutage toote lisamiseks ostukorvi alati klahvile LISA KORVI. Teatud toodete puhul on müügihind sõltuv ühekordsest ostukogusest ning muutub automaatselt soodsamaks suurema koguse korvi lisamise hetkel. Juhul, kui korvi lisatava toote laojääk on hetkel väiksem soovitust, kuvatakse vastav info - s.t. need tooted ei pruugi Teieni jõuda esimese väimaliku kaubaringiga, vaid võidakse toimetada järele hiljem, kui ei ole kokku lepitud teisiti. Suurema koguse kui 10 kasti koopiapaberi tellimise korral on tasuta laadimine esimesele korrusele - soovi, et meie kuller toimetaks paberi kõrgematele korrusetele, palume kindlasti edastada enne ostu vormistamist kommentaari real. Kui kõik soovitud tooted on ostukorvi lisatud, liikuge ostukorvi ja vajutage klahvile VORMISTA OST. Peale teadet TÄNAME OSTU EEST ja vaba krediidilimiidi olemasolu korral suundub Teie tellimus automaatselt komplekteerimisele AS LAVEX logistikakeskusesse.

  Tasumine

  Krediidilepingut omavatele klientidele pakime kauba juurde paberkandjal arve, mille alusel ootame tasumist kokkulepitud maksetähtajaks.

  Krediidilepingu puudumisel edastame Teile tellimuse kinnituse, mille laekumist ootame enne tellimuse komplekteerimist meie kontole kas LHV Pangas, COOP pangas, Luminor Pangas, Citadele Banka AS Eesti filiaalis või DnB Bank ASA Soome filiaalis.

  Tarnimine


  • AS LAVEX lähetab laos olemasolevad tooted Teieni VENIPAK kulleriga.

  • Kaupade tarne on Teie jaoks alates 01.02.2019 tasuta, kui personaalses pakkumises pole näidatud teisiti:
  • Venipak kulleriga kuni 30 kg raskuse / 1m3 saadetise korral, kui saadetise summa on mandri-Eestis ja Saaremaal vähemalt 45 + km, muudel saartel vähemalt 85 +km.

  Venipak kulleriga kuni 100 kg raskuse / 1m3 saadetise korral, kui saadetise summa on mandri-Eestis ja Saaremaal vähemalt 110 + km, muudel saartel vähemalt 155 +km

  • Venipak kulleriga kuni 700 kg raskuse / 1,8m3 saadetise korral, kui saadetise summa on mandri-Eestis ja Saaremaal vähemalt 160 + km, muudel saartel vähemalt 200 +km

  • Kuni 5 realise enne kella 12.00 veebis tehtud Venipaki kuni 30 kg raskuse tellimuse lähetame samal tööpäeval, hilisemad / mahukamad / muude kanalite kaudu edastatud tellimused hiljemalt järgmisel tööpäeval. Kullerfirma Venipak toimetab saadetised kohale mandri Eestis järgmisel tööpäeval, saartel 2 tööpäeva jooksul. Venipak saadetiste kättetoimetuskellaaeg, kui ei ole kokku lepitud teisiti, jääb vahemikku 8-17. Teenus osutatakse vastavalt Venipak Eesti OÜ saadetise transpordi reeglitele ja võlaõigusseaduse prg. 214 lg.1. Pikem, kui 10 minutiline ooteaeg saaja juures võidakse tasustada hinnaga 0.35 EUR + km / minut. Kui kauba saaja ei võta saadetist vastu või ei viibi kohal kulleri saabumise hetkel, võidakse saadetise tagastamine ja iga korduv toimetus või  edastamiskatse tasustada hinnaga 20 EUR + km.

  Kliendil on võimalik osta kullerfirma Venipak poolt kohaletoimetatavatele saadetistele järgmisi lisateenuseid :

  • Üle 35 kg kaaluva saadetise märgitud asukohta viimise lisatasu saaja juures - 0.03 EUR + km / kg

  • Korrusevedu raskematele, kui 30 kg pakkidele saaja juures - 15 EUR + km / 100 kg

  • Kellaajalised tarned Tallinnas, Tartus ja Pärnus - 2 EUR +km ning valida on võimalik järgmised ajavahemikud:

  • Saadetise üleandmisele järgneval tööpäeval enne kella 10

  • Saadetise üleandmisele järgneval tööpäeval enne kella 12

  • Saadetise üleandmisele järgneval tööpäeval vahemikus kella 8-14

  • Saadetise üleandmisele järgneval tööpäeval vahemikus kella 14-17

  • Saadetise kindlustus - 0.30 EUR + km iga 100 EUR saadetise koguväärtuse kohta.

  • Märkus : Standard transpordi vastutus CMR konventsiooni järgi on 8.33 SDR ( umbes 10 EUR ) iga saadetise kg kohta. Saadetise kindlustuse ostu korral kompenseeritakse kauba kahjustus hüvitisega, kuid mitte suurema summaga , kui seda on kauba väärtus.

  • Casa da Prisca toodete tarned Skandinaaviasse ja teistesse Balti riikidesse teostatakse vastavalt varasematele kokkulepetele.

  Uudiskiri

  Liitudes uudiskirjaga, olete esimene, kes teab olulistest uudistest ja saab osa meie eripakkumistest. Uudiskiri jõuab Teie postkasti mitte rohkem, kui korra kuus. Uudiskirjaga liitumiseks saatke kiri aadressile  uudiskiri-subscribe@byrookaubad.eu


  01.05.2017